NNW        

Motocykliści jak nikt inny są narażeni na nieszczęśliwe wypadki. Zabezpieczenie tylko strojem dość często nie wystarcza. Czy to skręcona kostka w trakcie fascynującej przygody podczas jazdy enduro, czy wymuszenie pierwszeństwa przez auto przy znacznej prędkości na asfalcie…

Ubezpieczenia pakietowe dla motocyklistów

Na takie zdarzenia każdy z nas powinien być przygotowany, koszty powrotu do zdrowia to nie jednokrotnie tysiące złotych, a czasami nawet dziesiątki czy setki tysięcy. Każdy z Nas jest inny i ma inne potrzeby. Kluczem do odpowiedzi na to pytanie jest dogłębna analiza każdego z Nas. Bez szczerej rozmowy się nie obędzie. Czy jesteś na nią gotów?

Ciekawą ofertę NNW już od 41,50 zł, która zadziała w większości zdarzeń na motocyklu.

Sprawdź czy to oferta dla Ciebie…

Uważam, że każdy z nas powinien mieć dostęp conajmniej do szybkiej prywatnej rehabilitacji.

Podstawowe zabezpieczenie można już mieć za 12 zł/miesięcznie.

Z ofertą zapoznasz się tu.

Ubezpieczenie turystyczne kosztów leczenia za granicą.

Sprawdź Ubezpieczenie Turystyczne z rabatem – 10%

Przyzwyczajeni, że w Polsce na każdym kroku służba zdrowia jest bezpłatna, dość często zapominamy, że przekraczając granicę w większości przypadków musimy płacić za dostęp do lekarzy oraz za ratownictwo. Z moich obserwacji zdarzeń z udziałem motocyklistów widzę, że koszty robią się bardzo wysokie. Przeważnie jeżeli dochodzi do wypadku motocyklisty dość często używany jest śmigłowiec, dodatkowo operacje są robione natychmiast w celu ratowania życia lub składania skomplikowanych złamań, a pobyt w szpitalu jest długotrwały co rodzi koszty nawet w setkach tysięcy złotych…

Dzisiaj w dobie internetu i pędu w jakim żyjemy, dość często zakup polisy zostawiamy na ostatnią chwilę decydując się na zakup przez internet, gdzie reklamy kuszą niewielkimi składkami. Z moich analiz tych polis wynika, że one są dobre gdy z nich nie korzystamy. Zwykle sumy ubezpieczenia kosztów leczenia są bardzo niskie np. 10 000 zł, gdzie skomplikowana operacja złożenia nogi może kosztować co najmniej 10 000 Euro…

Osobiście uważam, że bez bieżącej obserwacji rynku nie jesteśmy w stanie samodzielnie znaleźć właściwego rozwiązania. Wynika to z faktu, że dość często warunki polis się zmieniają oraz wewnętrzne procedury w Towarzystwach Ubezpieczeniowych bądź w firmach, które odpowiadają za opiekę zagraniczną. Dlatego niezbędna jest wiedza ekspercka oraz bieżąca obserwacja likwidacji szkód, żeby dobrać ofertę skrojoną na Twoje potrzeby.

Niezależenie czy wybierasz się na samotną wyprawę do Pamiru czy jedziesz na winkle Rumuńskie na trasie Transfogaraskiej

jestem gotowy dobrać dla Ciebie właściwe rozwiązanie.

Sprawdź Ubezpieczenie Turystyczne z rabatem 10%

Oferta dla rodziny


Prywatne ubezpieczenie medyczne

Ciągle słyszysz o kolejkach w NFZ, a może już sam tego doświadczyłeś.

Odpowiedzią na te problemy jest dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Główne zalety to :

 • szybki dostęp do najlepszych placówek medycznych w Polsce
 • swoboda korzystania z usług bezgotówkowo
 • konsultacje i badania bez długiego oczekiwania!
 • umawianie wizyt za pomocą telefonu, portalu pacjenta lub za pomocą infolinii
 • dostęp do wyników badań online, przez dedykowany portal
 • kompleksowa opieka wizyty domowe, badania, rehabilitacja.

Oferty już od 44,10 znajdziesz   oferta 1 i  oferta 2 lub oferta 3

Jeżeli szukasz innych rozwiań zapraszam do kontaktu:)

 

Ubezpieczenie dzieci

Nie zapomnij o swoich pociechach. Już dziś możesz zapewnić im solidną ochronę 24 godziny na dobę:)

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające ochronę :

 • Poważne zachorowanie każdego dziecka (nowotwór złośliwy, śpiączka, sepsa, cukrzyca, niewydolność nerek lub wątroby, dystrofia mięśniowa, zapalenie opon mózgowych, pneumokoki)
 • Konsultacje specjalistyczne w prywatnych placówkach po zdiagnozowaniu poważnego zachorowania dziecka Ubezpieczonego (limit 30 wizyt w roku polisowym) – szybkie terminy.
 • Pobyt dziecka Ubezpieczonego w szpitalu,
 • Uszczerbek lub uszkodzenie ciała dziecka Ubezpieczonego w następstwie NW,
 • Pakiet zdrowotny dla każdego dziecka Ubezpieczonego wskutek NW – limit 20 świadczeń na zdarzenie – obejmuje takie świadczenia jak konsultacje lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne i diagnostyczne, rehabilitację w prywatnej sieci placówek medycznych (szybki i darmowy dostęp).

Więcej szczegółów znajdziesz tu. Jeżeli nie jesteś pewien czy to właściwa ochrona dla Twojego dziecka zawsze możesz zapytać mnie i rozwiać swoje wątpliwości.

Jeżeli uważasz, że solidne NNW dla dziecka wystarczy zajrzyj tu.

Ubezpieczenie medyczne Best Doctors  

Ubezpieczenie Medycyna bez granic – Best Doctors zapewnia drugą opinię medyczną, organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą wraz z organizacją i pokryciem kosztów zakwaterowania i podróży, świadczeniem pieniężnym za pobyt w szpitalu oraz refundację leków.

W przypadku zdiagnozowania poważnego stanu chorobowego:

1.  operacji naprawczej zastawek serca,
2. przeszczepu narządów,
3. przeszczepu szpiku kostnego,
4. wszczepienia by-passów,
5. nowotworu,
6. zabiegów neurochirurgicznych,
ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty przygotowania raportu na temat stanu zdrowia osoby ubezpieczonej. Opracowana przez zagranicznych ekspertów medycznych opinia, dotycząca postawienia diagnozy będzie zawierała również propozycje dalszego leczenia. Opinia zostanie przygotowana w języku polskim.

Dodatkowo otrzymasz wypłatę świadczenia pieniężnego za każdy dzień pobytu w szpitalu – 100 euro / dzień / max 60 dni.

Kliknij i poznaj szczegóły

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu.